Ubytování u Eiffelovy věže v Paříži

Hledáte ubytování v centru Paříže a chcete mít ze svého pokoje nádherný výhled na Eiffelovu věž? Máme tu pro vás 3 cenově dostupné hotely přímo v samém srdci hlavního města Francie.

Hotel Royal Phare **

Tento dvouhvězdičkový hotel se nachází asi 12 minut od celého komplexu Invalidovny na levém břehu Seiny (metrem jste u Eiffelovy věže asi za 10 minut). Ze svého zvukotěsného pokoje budete mít nádherný výhled na centrum Paříže. Pokoje jsou vymalovány ve světlých barvách a jejich součástí je nejenom wifi připojení, ale i satelitní TV a vlastní sociální zařízení. Hotel má výtah a recepci, která je otevřena celý den, ale i úschovnu zavazadel. Cena za ubytování v tomto hotelu je jedna z nejnižších. Za 6 nocí pro dva zaplatíte od 13 455 kč do 14 967 kč. Vše záleží na tom, jestli preferujete manželskou postel, nebo dvě oddělené, a jestli chcete mít v koupelně vanu nebo vám stačí jen sprcha. Za jednu noc v jednolůžkovém pokoji zaplatíte v rozmezí 2 až 3 tisíc korun.

Hotel Malar

Tento hotel se nachází asi 10 minut od samotné Eiffelovy věže, Invalidovny i Champs Elysees. Ve svém pokoji naleznete satelitní TV i sociální zařízení. Relaxovat můžete přímo v soukromé zahradě u hotelu nebo na terase. Hotel má navíc nepřetržitě otevřenou recepci, trezor, nekuřácké pokoje i topení. Za 6 nocí pro dva dospělé zde zaplatíte od 14 412 Kč do 15 496 Kč - cena se odvíjí od toho, jestli chcete mít postel manželskou, nebo dvě oddělené. V cenách hotelu není zahrnuta městská daň, která činí asi 0.8 Eur za osobu na noc. Jednolůžkový pokoj vyjde na stejnou cenu jako dvoulůžkový.

Hotel La Serre **

Poslední a také velmi cenově výhodný hotel v centru Paříže je La Serre. Tento hotel se nachází asi jen 600 metrů od Eiffelovy věže a centra tohoto nádherného hlavního města. Všechny pokoje mají vlastní televizi, wifi připojení i koupelnu. Asi 5 minut chůze od hotelu je stanice metra, které vás zaveze do všech koutů Paříže. Hotel nabízí nekuřácké pokoje, výtah, recepci otevřenou 24 hodin denně, topení, i úschovnu zavazadel. Dvoulůžkový pokoj vás bude na 6 nocí stát od 16 328 kč do 21 015 kč (opět podle postelí a také výhledu). Za pokoj třílůžkový na 6 nocí zaplatíte kolem 19 000. V ceně však není zahrnutá městská daň, která činí 1 euro na osobu za den.Krátce o Eiffelově věži

Místo: Paříž, Francie
Postavena: 1887 - 1889
Výška: 324 metrů
Konstruktér: Gustav Eiffel